Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
Wydarzenia

Każdy przedszkolak wie, że 20 września nie jest zwykłym dniem... w tym dniu jest obchodzony Dzień Przedszkolaka. Z tej to właśnie okazji, w naszym przedszkolu, rozległ się wesoły gwar, śmiech i słowa śpiewanego ,,Hymnu Przedszkolaka”.

data dodania: 2017-11-20 19:42:17

Jest wiele interesujących zabaw dla dzieci. Niektóre rozwijają wyobraźnię, pamięć, koordynację ruchową, poczucie rytmu czy słuch. Wszystkie takie aktywności pomagają dziecku dojrzewać i powodują, że staje się coraz mądrzejszym małym człowiekiem. Są jednak aktywności, które nie tylko angażują wiele zmysłów i rozwijają intelekt – dzięki niektórym zabawom dzieci mogą również nauczyć się jak pomóc nie tylko sobie, ale także innym potrzebującym, i dowiedzieć się, że udzielanie pomocy nie jest wcale takie straszne i trudne. Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, dlatego 11.04.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się takie zajęcia dla dzieci prowadzone przez panią ratownik z pogotowia ratunkowego.

data dodania: 2017-06-07 22:20:51

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów.

Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.

data dodania: 2017-05-04 22:11:35

Jak co roku pani Lucyna Tiszbierek też staje się pomocnikiem          Św. Mikołaja i przynosi przedszkolakom prezenty, za które serdecznie dziekujemy.

data dodania: 2017-02-08 21:25:39

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola .

data dodania: 2017-02-07 21:16:20

30 listopada tj w środę w przedszkolu było bardzo wesoło, wróżby Andrzejkowe sprawiły nam wiele radości i śmiechu.  Celem tego przedsięwzięcia było poznanie ludowych zwyczajów i obrzędów związanych ze świętem andrzejkowym  oraz po prostu dobra zabawa.

data dodania: 2017-02-03 21:06:51

W końcu listopada w przedszkolu gościliśmy Panią Małgosię ( mamę Bartka), Kingę ( siostrę Szymona ) oraz Kaję ( siostrę Hani i Filipa), którzy zechcieli poczytać nam wspaniałe opowieści. Było nam bardzo miło, dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowiadań i domagały się więcej. Bardzo dziękujemy.Zachęcamy wszystkich Rodziców, rodzeństwo i nie tylko do dwiedzin przedszkola, a my z chęcią posłuchamy.

data dodania: 2017-01-25 20:45:00

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze przedszkole, „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

data dodania: 2016-12-26 19:49:48

Kształtowanie postaw prozdrowotnych jest procesem długotrwałym i zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków nie zapominamy o organizowaniu sytuacji edukacyjnych, które promują zdrowie. Tym razem było to zrobienie przez dzieci soku jabłkowo- marchewkowego. Soki owocowe i warzywne stają się w przedszkolach coraz bardziej popularne i to nie tylko ze względu na swoje walory odżywcze i smakowe, lecz także ze względu na swoje właściwości lecznicze, profilaktyczne

data dodania: 2016-11-08 20:49:33

W piątek 07.10. odwiedziła nas pani Sabina Scholz-Michalik - bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej z Bargłówki-wraz z uczniami, którzy czytali przedszkolakom różne opowiadania.

data dodania: 2016-10-24 20:43:08